Цветанов гледа малката си щерка, вдигнала над 38 градуса температура

Зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов не се яви в студиото на „120 минути" по bTV, защото дъщеря му вдигнала температура внезапно.
Цветанов се включи по телефона и каза, че има личен проблем. „Малката ми дъщеря внезапно вдигна температура над 38 градуса, а в това време жена ми и другата ми дъщеря не бяха вкъщи. Нямаше как да стигна до bTV", поясни той пред медията.
Виж тук новите електронни издания в MediaMall - цени от 1 до 4 лева
Бившият вътрешен министър изрази съмнение, че продължава да е подслушван. На въпрос дали лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов също е подслушван, Цветанов отвърна: "Не съм сигурен, но не е изключено".
"Не съм подслушвал политици, ако бизнесмени са прекрачвали закона, възможно е да съм ги подслушвал", каза той. Журналисти и други обществени личности не са подслушвани, увери Цветанов.