"Карабах" заби звучен шамар на "Лудогорец" насред Разград, вкара 7 на хегемона и го изхвърли от Шампионската лига

"Карабах" уби мечтата на "Лудогорец" за класиране в групите на Шампионската лига. Азерите прекършиха българския шампион с 2:7 след продължения на "Хювефарма Арена" в Разград в мач от предварителен кръг III на най-комерсиалния турнир.

Гостите от Азербайджан продължават в следващата фаза с общ резултат 8:4 от двата мача с "Лудогорец", а там ги чака "Динамо" (Загреб).

Жуниньо откри резултата за гостите в 6-ата минута, възползвайки се от груба грешка на Вердон. Квадво Дуа бързо изравни с попадение в 13-ата минута, а отново той вкара дузпа десет минути по-късно за пълния обрат.

В края на полувремето азерите отново излязоха напред в резултата след точно изпълнена дузпа от Бензиа и попадение на Патрик Андраде.

Резултатът не се променя до края на редовното време, а три минути след началото на първото продължение Байрамов разстреля Бонман.

Второто продължение бе кошмарно за "орлите", които допускаха още 3 гола, само в рамките на няколко минути.

"Лудогорец" обещава на Текпетей големи мачове в Европа

"Левски" не очаква отлагане на мача с "Лудогорец"

"Лудогорец" в битка за 18 млн. евро

Равен стига на "Лудогорец" за плейоф за Шампионската лига след 2:1 навън срещу "Карабах"