Мъката на ЦСКА-София няма край! Падна насред София и от "Ботев" Пловдив

ЦСКА - София не тръгна по очаквания начин в дебюта на новия "червен" наставник Александър Томаш, след като загуби с 0:1 домакинството си на Ботев (Пловдив) в мач от седмия кръг на efbet Лига. Укаки реализира единственото попадение в 58-ата минута, с което задълбочи кризата в противника, който записа четвърто поредно поражение в първенството.

Двубоят се игра на стадион "Локомотив" в София, тъй като "Васил Левски" е затворен за футбол заради концерти.

В тази среща домакините показаха по-голямо желание за игра в сравнение с двубоите при предишния наставник Томислав Стипич, но на няколко пъти късметът им обърна гръб. ЦСКА - София пропусна две-три много добри положения, а веднъж и гредата спря "червените" през първата част след шут на много дейня Коялипу.