Внук отново налита на бой на баба си

За пореден път внук скача на бой на баба си в условията на домашно насилие! Разследващите погват 30-годишен мъж от Провадия за нанасяне на телесна повреда на възрастната жена и отправяне на закани за убийство към нея.
Агресорът е известен на органите на реда и е осъждан. Той не за пръв път упражнява физическо и психическо насилие над 77-годишната си роднина. През април 2024 г. внукът е осъден за същите престъпления спрямо нея, извършени при условията на домашно насилие. Сегашното посегателство е извършено в изпитателния срок на условната му присъда.
След получаване на сигнала за случилото се в петък, нападателят веднага е издирен и задържан, отбелязват от полицията. Наблюдаващият прокурор удължава ареста му до 72 часа, а Районният съд в Провадия го оставя с най-тежката мярка задържане под стража.