Светлин е големият победител на "Турнири на волята"

Светлин e шампионът в първото издание на "Sesame Турнири на волята".
Водещите Ралица Паскалева и Павел Николов посрещнаха в поредица от битки най-добрите 8 гладиатори, които се бориха за голямата награда - лек автомобил.
Финалът в София започна с племенна битка и отборни предизвикателства, които донесоха допълнителни точки на финалистите.
Победителят премина през много неща и много предизвикателства. В последния турнир той загуби по много драматичен начин, но ето че успя да обърне нещата на финала.
Опонентът му Алекса не понесе победата си добре и едвам сдържа сълзите си. Шампион като него не се примирява лесно и той не очакваше такъв обрат.
Водач и очакван победител бе сребърният медалист от шестия сезон на "Игри на волята" Добрин Добрев, който не се справи да стигне до финала. Все пак той бе гласуван "най-атрактивен" гладиатор и любимец на зрителите.
Светлин Митев беше втори в класирането и изненада всички.
"Посвещавам го на моята майка, която не е е спирала да ме подкрепя! Това е жената, която ме е направила човека, който съм и без нея нямаше да бъда победител! Посвещавам победата и на всичките ми близки приятели! Това беше за вас, обичам ви!", сподели Светлин след емоционалната си победа.