Ненчо без гадже, фенки го заграждат
"София ден и нощ" се мести край морето
Теди Цветкова и Адриан Зурков влизат в новия сериал на Краси Ванков
"София ден и нощ" се мести край морето. Част от най-популярните актьори от хитовия сериал, който спря миналата година, влизат в новата лента "Ол инклузив".
Образите на познатите ни лица в семейната комедия са също толкова култови, колкото и в ситкома.
Продуцент на новия сериал, както и на "София ден и нощ" е Краси Ванков. Той успява да събере екип от млади и популярни актьори. С тях ще бори другата частна телевизия, която пуска също летен ситком.
Една от любимките в "София ден и нощ" Теди Цветкова, станала популярна като Джулия в сериала, има много важна роля. Моделката събра погледите на премиерата на лентата. Тя се появи под ръка с колегата си Андриан Зурков, известен като Марио от сериала. Двамата продължават да са близки и до днес.
В главната роля е Ненчо Балабанов. Имитаторът на Бойко Борисов опроверга слуховете, че си има сериозна приятелка. Кукерът от "Маскираният певец" бе в компанията на сина си.
Редици млади и засукани девойки постоянно се навъртаха около Балабанов. Ненчо като един истински джентълмен отдели от времето си да поговори с всяка красавица и да се снима за спомен.
"Мале, колко е секси", въздишаха красавиците една след друга, щом се докоснеха до Балабанов.
Ненчо и съпругата му в лентата Елена Атанасова изпълниха пред гостите едноименната песен от сериала. Балабанов вече се замисля и за кариера като музикант. Зад гърба си той вече има две парчета, а скоро се очаква да тръгне и по участия в заведения, където да пее.