Реклама
https://www.bgdnes.bg/svyat/article/19838979 www.bgdnes.bg

Провокация на "Грами"! Жената на Кание Уест се съблече като ексхибиционист от Борисовата градина

Жената на Кание Уест остана по кожа на връчването на "Грами" и засенчи самите музикални награди.

За съжаление снимките противоречат на обшествения морал и журналистическата етика, поради което не е уместно да ги покажем.

Реклама

Световната мрежа гърми по повод нейната фриволност и никой не коментира отличията.

Бианка Цензори, която ходи с рапъра с Кание, откакто той се сдърпа с Ким Кардашиян, въобще не е поканена на събитието. Същото важи и за Уест. Те все пак цъфват на изисканата церемония и първоначално не будят подозрение. Бианка носи леко кожено палто, подходящо за хладното време, обхванало Ел Ей. Двойката се запътва към Червения килим без да има право на това.

"По пътя" Бианка хвърля палтото като истински ексхибиционист от Борисовата градина в София и остава както майка я е родила. Присъстващи на събитието твърдят, че е била с прозрачна мрежеста рокля. На снимките дрехата изглежда като дамски чорапогащник. Отдолу Бианка няма нито сутиен, нито гащи, които явно са буржоазна отживелица.

Хубавицата застава гордо до Кание на подиума, а охраната е толкова шашната, че не знае какво да прави с нашествениците. Бианка се пъчи гола цели 15 минути докато дойдат ченгета да я изхвърлят. ю

Извън тази случка церемонията е скучна, а отличените изпълнители дори не фигурират в топновините на интернет-търсачките.

Четете още

Гледаме Тимъти Шаламе като Боб Дилън от 7 февруари

Гледаме Тимъти Шаламе като Боб Дилън от 7 февруари

Синовете на Клинт Истууд и Том Ханкс избиват нацисти у нас

Синовете на Клинт Истууд и Том Ханкс избиват нацисти у нас

ВИП "армейците" Йорданка Христова и Здравко от "Ритон": ЦСКА потъва без Гриша Ганчев!

ВИП "армейците" Йорданка Христова и Здравко от "Ритон": ЦСКА потъва без Гриша Ганчев!

Прибират в затвора пуснат на свобода убиец

Прибират в затвора пуснат на свобода убиец

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама